Tło Wiro S.C. Separatory
Email Wiro S.C.
Tło Wiro S.C. Separatory

WIRO s.c.

 

ul. Kasprowicza 5
41-800 Zabrze

 

tel: 32-321-36-05


kom. 697 411 781
kom. 697 411 782

 

biuro@wiro.net.pl

      Firma WIRO s.c. specjalizuje się w produkcji urządzeń służących do oczyszczania i transportu ścieków dla użytkowników m.in. z branży transportowej, paliwowej, spożywczej i motoryzacyjnej. Nasze urządzenia stanowią kompleksowe rozwiązania dla gospodarki ściekowej dróg, stacji paliw, myjni samochodowych, parkingów, super i hipermarketów, zakładów przemysłowych jak również użytkowników indywidualnych.
      WIRO s.c. produkuje i sprzedaje urządzenia charakteryzujące się dużą skutecznością działania, o wysokiej jakości wykonania, a jednocześnie o niskich cenach, pozwalających na obniżenie kosztów całej inwestycji.  
      WIRO s.c. zajmuje się również doradztwem technicznym oraz współpracą z biurami projektowymi w kwestii oczyszczania ścieków sanitarnych, deszczowych i przemysłowych, doboru i projektowania przepompowni ścieków oraz użytkowania i serwisu separatorów i przepompowni ścieków. Produkcja w firmie WIRO s.c.  podlega stałej, rygorystycznej kontroli, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie Polskimi Normami i przepisami, a także odpowiada najnowszym standardom europejskim.